Przejdź do treści
Magdalena Chorzewska

Magdalena Chorzewska

Psycholodzy

Magdalena Chorzewska, psycholożka z ogromnym doświadczeniem w zawodzie oraz nowoczesnym podejściem do psychologii. Jej autorski projekt INSTAPORADNIA to odpowiedź na aktualne potrzeby współczesnego człowieka. Magdalena regularnie udziela pomocy osobom, które szukają psychologicznego wsparcia, wykorzystując przy tym własne profile w mediach społecznościowych oraz Internecie, tworząc Kanał Psychologiczny na Youtubie oraz podcast na Spotify.
Od 2009 roku prowadzi również stacjonarny gabinet psychologiczny, w którym udziela pomocy psychologicznej dzieciom i dorosłym, gdzie pracuje głównie w nurcie CBT i terapii Schematu. Magdalena ukończyła kurs terapii dzieci i młodzieży w CBT,jest również trenerką umiejętności psychologicznych miękkich, terapeutką Terapii Schematu. Ukończyła 4 letnie szkolenie Psychoterapii CBT (Centrum CBT w Warszawie). Jest w trakcie studiów na kierunku Seksuologia na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym i w szkole Psychoterapii Integratywnej w Fundacji Vis salutis, akredytowanej przez Polskie Towarzystwo Psychiartyczne.

Od wielu lat jest ekspertką w mediach z zakresu psychologii, specjalizując się w tematyce dotyczącej relacji, związków, emocji i seksu. Przez wiele lat współpracowała z programem „Ślub od pierwszego wejrzenia” w telewizji TVN. Na stałe gości w Dzień Dobry TVN i wielu innych programach jako ekspert. Jej INSTAPORADNIA, profil z treściami psychologicznymi na Instagramie i Tik Toku, bije rekordy popularności osiągając milionowe zasięgi. W 2023 roku wydała wraz z Przemysławem Pilarskim książkę „Instaporadnia Ciało, Emocje i Seks”, poradnik, w którym żadne z ważnych pytań nie pozostało bez odpowiedzi.

Powrót