Przejdź do treści
Aleksandra Pięta

Aleksandra Pięta

Psychiatrki

Jestem lekarką w trakcie specjalizacji z psychiatrii, hipnoterapeutka oraz entuzjastka zdrowego stylu życia. Fascynuje mnie psychosomatyka, czyli połączenie ciała i umysłu oraz ich wzajemne oddziaływanie.
Ukończyłam studia na kierunku lekarskim Collegium Medicum Uniwersytetu Warminsko-Mazurskiego w Olsztynie. Obecnie odbywam szkolenie specjalizacyjne w jednym z największych szpitali psychiatrycznych w Polsce – Mazowieckim Specjalistycznym Centrum Zdrowia w Pruszkowie. Umożliwia mi ono kontakt z pacjentami z różnorodnymi dolegliwościami, a także wszechstronny rozwój zawodowy. Codziennie pomagam osobom w kryzysie psychicznym. Doświadczenie zdobywałam również w całodobowym telefonie wsparcia.
Prowadzę psychoedukacyjny profil na Instagramie: @psychiatra_ola, ponieważ zależy mi, żeby wiedza o zdrowiu stawała się bardziej przystępna, a informacje zrozumiałe i dostępne dla każdego. Szkole grupy i firmy na temat dobrostanu psychicznego i poprawy samopoczucia.
Moje motto zawodowe to „widzisz tyle, ile wiesz”. Chcąc widzieć jak najwiecej, nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje i aktualizuje wiedzę, uczestnicząc w licznych kursach, szkoleniach oraz miedzynarodowych konferencjach naukowych.
Powrót